Glassman High Voltage PS/ER06N25.0YZ4 Power Supply AMAT 9090-00473 Working
  • Order within
Available: 1 In Stock
  • Part No: PS/ER06N25.0YZ4
  • Model No: Series ER
  • AMAT Applied Materials Part No: 9090-00473
  • Input: 1Ø, 115VAC, 48-63Hz
  • Output: 6kV, 25mA
  • Sale Details
    • Item Condition: Working, 90 Day Warranty
    • Estimated Packed Shipping Dimensions: L x W x H = 24"x24"x24" @ 24 lbs.
    • Items are sold with a 90-Day Satisfaction Guarantee
      Lister 0 RL
    Listed with ExportYourStore.com
  • Part No: PS/ER06N25.0YZ4
  • Model No: Series ER
  • Input: 1Ø, 115VAC, 48-63Hz
  • Output: 6kV, 25mA
  • Sale Details