Nagano Japan Radio AHS100-12C Power Supply Lot of 2 Nikon NSR-S205C Used Working
  • Order within
Available: 3 In Stock
Inventory # A-12597
Specifications
  • Part No: AHS100-12C
  • Model No: AHS100-12
  • Input: 100-240VAC, 1.4A, 50/60Hz
  • Output: 12VDC, 8.5A
  • CE Marked
  • Reseller Lot of 2
  • Removed from a Nikon NSR-S205C Step-and-Repeat Exposure System
  • Made in China
Sale Details
  • Item Condition: Used Working, 90 Day Warranty
  • Estimated Packed Shipping Dimensions: L x W x H = 14"x14"x14" @ 6 lbs.
  • Items are sold with a 90-Day Satisfaction Guarantee (see details below)
      Lister 30
Payment and Taxes
General Shipping Terms
Same Day Shipping Policy
  • Same day shipping is NOT available for international sales due to export requirements.
Boxed Shipment Details
  • We cannot ship items to Post Office Boxes (PO Box).
Freight Shipment Details
INTERNATIONAL EXPORT POLICY
Return/Warranty
90-DAY SATISFACTION GUARANTEE
Listed with ExportYourStore.com
Inventory # A-12597
Specifications
  • Part No: AHS100-12C
  • Model No: AHS100-12
  • Output: 12VDC, 8.5A
  • CE Marked
  • Reseller Lot of 2
  • Made in China
Sale Details